2.390 gösterim
9,64 viral puan

Adidas'dan Parçalanabilir Sneakers

Adidas'ın en son yeniliği biyolojik parçalanabilir spor ayakkabı yani bir Sneakers. Ayakkabı ile işiniz bitti mi? Lavabo'da yıkayabilirsiniz.
alihandro 22.11.2016 saat 13:04
 1. UltraBoost bu ayın başında piyasaya çıktığında, Adidas petrol ve fosil yakıtları üretim sürecinde ki kararlılığını gösterdi. Adidas kelimenin tam anlamıyla okyanus çöplerini şık ayakkabılara dönüştürürken, Adidas'ın bir sonraki ileri görüşlü ayakkabısı, plastik malzemeyi tamamen "Biosteel" adlı biyolojik olarak parçalanabilir, süper güçlü bir ayakkabı üretmek.Bu materyal Alman firması AMSilk'den geliyor; yüksek gerilme mukavemeti ile ipliğe dönüştürülen genetiği değiştirilmiş bakteri fermantasyonuyla laboratuarda hazırlandığını bildiriyor. 


  Biosteel, Adidas Futurecraft Biofabric'i, az miktarda altın sarısı renk tonuyla sunuyor ve Adidas'ın amiral gemisi hattının öncekilerin de olduğu gibi Ultra Boost tabanında bulunuyorlar; bu nedenle şirket, onlardan bir iki yıl boyunca iyi bir şekilde yararlanmak için hazırlıklarını sürdürüyor. Adidas önümüzdeki yıl mağaza raflarında birer tane olmasını umuyor.

  Adidas küresel yaratıcı yönetmeni James Carnes, Wired'e söylediği gibi, enzim çözeltisinden oluşan küçük bir paket yıpranmış spor ayakkabılarınızı evdeki mutfak evyevinizde güvenli bir şekilde çözmek için yeterlidir. Çöp imhası gerekli değildir. • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 17 gösterim
 • Toplam Seed: 248 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.125 gösterim
 • Viral Puan: 9,64