3.504 gösterim
15,78 viral puan

Samsung Galaxy S8'den Gelen Haberler

Çin'den sızdırılan haberler arasında Samsung Galaxy S8'in piyasaya sürülecek şirketin en büyük akıllı telefonu olacağını öne sürdü. Samsung, Note 7 faciasını Galaxy S8 ile üstünü örtecek gibi duruyor.
alihandro 30.11.2016 saat 14:14

 1. Forbes'e göre, Çin'den Samsung Galaxy S8 ile ilgili en yeni haberlere göre Akıllı telefonun 256GB'a kadar büyük bir depolama alanı ve 6GB'lık geliştirilmiş bir RAM içerdiği iddia ediliyor. Outlet, Samsung'un 8GB yerine 6GB RAM ile yapışması konusunda soruların artabileceğini söylüyor. Bununla birlikte, 6GB'lık seçim, cihazın ısınmasına neden olabilecek görevleri nötrleştirmek açısından daha iyi çalışacaktır.

  Samsung Galaxy S8'in öncülü sadece 4GB RAM ve 32GB depolama alanı içeriyordu. Akıllı telefonun sunduğu önemli depolama özelliklerine potansiyel alıcılar da başvurabilir. Bu arada yaklaşan akıllı telefonun "ultrasonik" bir sistemi bulunan bir parmak izi algılayıcısı ile geleceğini gösteren raporlar da bulunmaktadır.   Bu, Samsung Galaxy S8'in parmak izlerini algılamak için artık ayrı bir sensöre ihtiyaç duymadığı anlamına geliyor. Parmak izleri cam vasıtasıyla tespit edilecek. Bu, Galaxy serisi için bir başka büyük iyileştirme yapar.

  Ayrıca Samsung Galaxy S8 modelinin iki farklı modele sahip olması bekleniyor. Birincisi, iddia edilen 5.7 inç ekranlı standart baskıda olacak. Öte yandan, ikinci varyant daha büyük bir versiyon olacak. Bildirildiğine göre Galaxy S8 Plus adında olacak ve 6.2 inçlik bir ekrana sahip olacak.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 20 gösterim
 • Toplam Seed: 222 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.262 gösterim
 • Viral Puan: 15,78