18.390 gösterim
80,31 viral puan

Teknoloji Dünyasında Hayal Edip Hayallerini Gerçekleştiren 5 İnsan

Türk Telekom'un sosyal sorumluluk projesi olarak reklamını yaptığı Sen Yeter Ki Hayal Et projesi kapsamında Ümmiye Teyze ve Ronaldo'nun bulunduğu reklam filmini çekmişti. Evinde oturmak yerine tiyatro ve film yönetme hayalinin peşinde koşan Ümmiye Teyzenin büyük bir yıldızla reklam filmi çekme hayalini Türk Telekom gerçekleştirmişti.
Tahsin Karabulut 18.03.2017 saat 15:39
 1. 1. Steve Jobs

  Steve jobs bir yazısında İstanbul'da bir hamamda kurduğu hayali anlatır. İstanbulda'ki gençlerin ve bütün dünyadaki gençlerin hayatını telefonun nasıl değiştirdiğini düşündüğünü söyler. İstanbulda hamamda otururken, tüm dünyadaki gençlere sonsuz fırsatlar veren bir gelişmiş cep telefonu geliştirmeyi hayal ettiğini söyler.
 2. 2. Elon Musk

  Elon Musk, Paypal gibi büyük bir oluşumun kurucusu ve zamanında sahibiydi. Tek bir hayali vardı o da Tesla arabalarını icat etmek ve başardı.
 3. 3. Bill Gates

  Tek bir hayali vardı oda herkesin evine kişisel bilgisayarları olmasıydı. Ve başardı
 4. 4. Edwin Hubble

  Evrenin detaylarını keşfetme hayali uğruna hubble teleskopunu yaptı.. Evren hakkında en büyük bilgileri bu teleskop verdi
 5. 5. Soner Kara (skgames)

  (As Bayrakları As AS!) Soner Kara kendi merakı üzerine yazılımı öğrenip kimsenin inanamayacağı bir hayali gerçekleştirdi. Kendi başına yazıp kendi başına çıkarmış olduğu Traffic Racer oyunu Google Play ve Appstore'da indirilme rekorları girip popüler bir oyun haline geldi. Soner yeni oyunlar üstünde çalışmakta.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 15.317 gösterim

 • Toplam Viral: 15.349 gösterim
 • Toplam Seed: 229 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.812 gösterim
 • Viral Puan: 80,31