101.056 gösterim
3,04 viral puan

Ünlü TV Dizileri Hakkında 7 İlginç Komplo Teorisi

İzlediğiniz zaman dikkat etmeyip duyunca "Gerçekten de öyle" diyeceğiniz türden, çılgın teoriler.
sosyotrend 25.09.2023 saat 18:59
 1. 1. Scooby Doo çizgi filminde gençler askere alınmaktan kaçıyor

  Gizemli çizgi film serisi Scooby-Doo, dört gençten oluşan bir grubun neden bir minibüste bilinmeyen bir yere seyahat etmeye karar verdiğini hiçbir zaman tam olarak açıklamad. Bu konuda ilginç bir teori var. Dizinin başladığı 1969 Vietnam Savaşı'nın da yaşandıoğı yıldı. Teori, Fred'in askere alındığını, ancak nişanlısı Daphne ile birlikte olmak için kaçtığını, hippi Shaggy ve aktivist Velma'nın da savaşa karşı çıktıkları için onlara katıldığını öne sürüyor.
 2. 2. Friends & Parks and Recreation aynı evrende geçiyor

  Friends'in "The One With All The Candy" bölümünde Monica, Rachel'ın uzun ilişki geçmişinin bir noktasında Ben Wyatt adında bir adamla çıktığını söylüyor. Bu isim tanıdık geliyorsa, bunun nedeni Ben Wyatt'ın Adam Scott'ın Parks and Recreation'daki karakterinin adı.
 3. 3. The Walking Dead serisinde Rick ve grubu işitme engelli

  Bu hayran teorisi, uzun süreli silah ateşine maruz kalmanın Rick Grimes ve hayatta kalanlar grubu arasında ciddi sağırlığa neden olduğunu, dolayısıyla onları aylak saldırılarına karşı daha duyarlı hale getirdiğini öne sürüyor. Bunun bir örneği var; serinin 1. Sezonunda Rick'in silahını bir tankın kapalı alanına ateşleme kararı şüphesiz büyük kulak hasarına neden oldu.
 4. 4. It's Always Sunny in Philadelphia'dan karakterler

  Dennis, Dee ve Mac karakterlerinin aslında tasvir edildiği şekliyle bu kadar güzel ve çekici olmadığı söyleniyor. Tanıştıkları neredeyse herkes onlardan tiksindiği için bu mantıklı geliyor.
 5. 5. Mr Bean aslında bir uzaylı

  Bay Bean'in ilk bölümünün başlangıcı, onun Dünya'ya ışınlanmasıydı. Bu onun Dünya'ya gönderilen bir uzaylı olma olasılığını artırıyor.
 6. 6. Rugrats bebekleri Angelica'nın hayal ürünü

  Angelica, birlikte oynayabileceği başka çocuklara sahip olabilmek için ebeveynlerinin arkadaşlarının bebek sahibi olduğunu hayal ediyor. Varsayımsal olarak Chuckie ve annesi öldü, bu yüzden babası sürekli sinir krizi geçiriyor; Tommy'nin ölü doğmuş olması Stu'yu hiç sahip olmadığı oğlu için her zaman oyuncak yapmaya yöneltmiş.
 7. 7. Simpsons ailesinin her bireyi dahi

  Teori, ailede dehasını kabul eden tek üyenin Lisa olduğunu, diğerlerinin ise mutlu hayatlar yaşamak için bilinçli olarak zekalarını bastırdıklarını öne sürüyor.
 8. Bu teorileri kanıtlamak ya da çürütmek için dizileri tekrar izlemekte fayda var. TurkNet GigaFiber ile hepsini takılmadan izlemek mümkün

  1000 mbps hızı ile TurkNet GigaFiber, tüm dizi ve filmleri en ufak bir takılma ya da donma olmadan izlemenizi sağlıyor.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 31.957 gösterim
 • Toplam Seed: 33.259 gösterim
 • Toplam Direkt: 35.840 gösterim
 • Viral Puan: 3,04