2.698 gösterim
15,24 viral puan

Samsung Ekranları Büyütüyor

Samsung Galaxy S8'de Yani Yeni Amiral Gemisinde Ekranları Büyütme Kararı Aldı
alihandro 14.11.2016 saat 14:32
 1. Galaxy S8'de Ekran Büyüyor


  Samsung’un amiral gemisi telefonuyla alakalı dedikodular gelmeye başlıyor. Önceki günlerde firmanın 2017'de çıkacak telefonlarında ekranı büyütme kararı aldığı ortaya atılmıştı. Samsung, Note 7'yi kullanan kullanıcıları üzdüğü için bu kararı almış ve bu kullanıcıları tekrardan kazanmayı düşünüyor.

  Düşünülen modeller ise;

  5,7 inç Samsung Galaxy S8 SM-G950
  6,2 inç Samsung Galaxy S8 SM-G955

  Bu haberde yer olan olayın asıl meselesi şu ekran büyüyor fakat telefon boyutları düşünüldüğü kadar büyümüyor. Yani olay şu Samsung telefonda ki kullanılmayan yerleri minimuma indirme peşinde ve ekranı telefonun ön yüzeyine tamamen kaplayacak şekilde bir ekran düşünülüyor.

  Bu düşünceye göre telefondaki Home butonu diğer telefonlarda ki gibi olmayacak, alt ve üstlerde ki kenarlar da epey küçülmeye gidecek. Ön yüzey ekranın büyük ihtimalle %90’lık bir alanını kaplayacak gibi duruyor.

  Galaxy S8'de ki iki model de curved Edge tasarımı bulunmasına kesin gözüyle bakılıyor. Samsug'dan cihazla ilgili başka haberler de var. Cihazda tasarım ve kamera da büyük bir ölçüde değişiklikler olacak. Telefonda yapay zekaya sahip bir asistan da olabilir bununla ilgili bilgiyi geçmiş haberlerimiz arasında bulabilirsiniz. ( Samsung'un Amiral Gemisi Olacak Telefonu Galaxy S8 Geç Gelebilir Samsung Galaxy S8'in Çıkışında Geçikme Olabilir )
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 16 gösterim
 • Toplam Seed: 177 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.505 gösterim
 • Viral Puan: 15,24