6.024 gösterim
13,57 viral puan

Kahramanlıktaki Başarılarını İş Dünyasında da Devam Ettirmiş 8 Güçlü Süper Kahraman

Hem süper kahraman hem de CEO olmak çok zor Yanınızda sağlam adamlar yoksa uğraşması hiç de kolay değil. Tabii, hepsi gayet iyi üniversite eğitimi almış kişiler.
sosyotrend 19.06.2017 saat 16:19
 1. 1. Batman

  Bruce Wayne Gotham dünyasının en önemli isimlerinden biri. Wayne şirketler grubunun tek varisi ve yönetim kurulu başkanı. Tüm dünyaya ithalat ve ihracat yapan bir holdingin patronu. Ayrıca, gayet sağlam bir girişimci.
 2. 2. Demir Adam

  Stark Grubu'nun sahibi. Tony Stark kendisini kahraman yapan o zırhı aldığı eğitim sayesinde inşa etti. Ayrıca, sanal yardımcısı Jarvis'i de bizzat tasarlayan eşsiz bir yazılımcı. Tabii, adamı kimliğini de unutmamak lazım.
 3. 3. Green Arrow

  Queen Industries ve Queen Consolidated şirketlerinin sahibi. Gündüzleri bir devlet adamı ve adamı olarak, geceleriyse kahraman olarak suçla savaşıyor.
 4. 4. Yeniçeri

  Kendisi DC'nin Türk süper kahramanı. Selma Tolon adında, Kızılay için çalışan bir doktor Merlin'in büyü kitabı ve Kanuni Sultan Süleyman'ın kılıcı sayesinde süper kahraman oldu. Direkt olarak dünyasıyla alakası olmasa da Batman'in yakın dostu. Batman'in Türkiye'deki yatırımları için danışmanlık yapabilir.
 5. 5. Iron Fıst

  Hem süper kahraman hem de zengin olmak ikili bir hayat yaşamayı gerektiriyor. Rand Holding'in sahibi Iron Fist, gerçek adıyla Daniel Rand de bu dengeyi korumaya çalışıyor.
 6. 6. Emma Frost

  Aslında kendisi kötü tarafta diyebileceğimiz bir kahraman. Ancak, dünyasında kadınları da temsil ediyor. Frost Internatıonal firması kendisine ait.
 7. 7. Yeşil Cin

  Kendisi kafayı kırmadan önce OSCORP adlı, süper kahraman evreninin en büyük silah fabrikalarından birinin CEO'su ve kurucusuydu. Demir Adam'ın sektördeki en önemli rakiplerindendi. Tıpkı onun gibi de bir mühendisti.
 8. 8. Lex Luthor

  Kendisinin süper güçleri yok. Pek iyi bir adam da sayılmaz. Kafayı Superman'e takmış biri. Ancak, hiçbir şey onu başarılı bir adamı olmaktan alıkoyamıyor. LexCorp'un CEO'su Lex Luthor.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 2 gösterim
 • Twitter: 86 gösterim

 • Toplam Viral: 148 gösterim
 • Toplam Seed: 444 gösterim
 • Toplam Direkt: 5.432 gösterim
 • Viral Puan: 13,57